Reklam
Ben Duydum
SON HABERLER

22:59 Aşağıdakilerden hangisi stok hesaplarına ilişkin denetim riskinin değerlendirilmesinde kullanılan prosedürlerden biri değildir?

22:58 Aşağıdakilerden hangisi menkul kıymetlerin denetiminde uygulanabilecek bir maddi doğrulama prosedürü değildir?

22:57 BDS 315 İşletme Çevresini Tanımak Sureti ile Önemli Yanlışlık Risklerinin Belirlenmesi ve Değerlendirilmesi standardına göre, risk değerlendirme prosedürleri yukarıdakilerden hangisini/hangilerini içerir?

22:54 Aşağıdaki işlemlerden hangisi stokların finansal tablolar açısından önemli olması durumunda stok hesaplarının denetimi ile ilgili olarak yanlıştır?

22:52 Aşağıdakilerden hangisi BDS 570 İşletmenin Sürekliliği Standardı’na göre, denetçinin denetim çalışmasını tamamlarken değerlendirebileceği işletmenin sürekliliği ile ilgili tehdit oluşturabilecek durumlardan biri değildir?

22:51 Aşağıdakilerden hangisi bağımsız denetim çalışmasında denetçinin amaçları arasında yer almaz?

22:50 Aşağıdakilerden hangisi iç kontrol sisteminden etkilenmez?

22:49 Aşağıdaki denetim prosedürlerinden hangisi maddi duran varlıklar için uygulanabilecek bir kontrol testidir?

22:48 Denetçi, müşteri işletmenin kiralamış olduğu binada aydınlatma sisteminin tamamen yenilenmesine dair yapmış olduğu harcamayı gider olarak kaydettiğini tespit etmiştir. Denetçinin tespit etmiş olduğu bulgu sadece bu bilgi ışığında aşağıdaki yönetim beyanlarından hangisine aykırıdır?

22:47 Varlıkların, işletmenin tasarruf ve kontrolünde olup olmadığına dair test edilen yönetim beyanı aşağıdakilerden hangisidir?

SAVAŞÇI GERİ GELİYOR!

SAVAŞÇI GERİ GELİYOR!
Reklam

2SAVAŞÇI GERİ GELİYOR!

Savaşçı birkaç haftadır ekranlara gelmiyor. Sevenleri çok araştırsada Savaşçı’nın devam edip edemeyeceğine dair bir bilgi bulamamaktaydı.

Ama geçtiğimiz günlerde Savaşçı’nın resmi yapımcısı youtube kanalından 5. Sezona ait fragman paylaştı. İzleyici çok heyecanlandıran fragman devam ediyorum sinyalini verdi. Yani evet Savaşçı devam edecek !

Fragman gördüğümüz üzere Savaşçı eskisinden daha güçlü geliyor…

Savaşçı en yakın zamanda hız kesmeden devam edecek. Biz yapımcıların ve kanalın bu heyecanlı seyirciyi fazla bekletmeyeceğine inanıyoruz…

Savaşçı güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla Türk askerinin gücünü tanıtmaya en kısa zamanda devam edecek.

Biz de diziye yayın hayatında şimdiden bol reytingler diliyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ