Reklam
Ben Duydum

MERCK İLAÇ ECZA VE KİMYA TİC. A.Ş.

MERCK İLAÇ ECZA VE KİMYA TİC. A.Ş.

MERCK İLAÇ ECZA VE KİMYA TİC. A.Ş.

Merck’te, insan yaşamında pozitif değişiklikler yaratma gücüne sahip olma hedefiyle bilim ve teknolojiyi işimizin merkezine koyuyoruz. Şirket içerisinde ve dış dünyada yaptığımız iş birlikleriyle inovasyonu destekliyoruz. Şirketimiz için dijitalleşme, her zamankinden daha fazla, stratejik önceliğimizdir.

2016’da araştırma ve geliştirmeye 2,1 milyar avro harcandı.

Global Ar-Ge takımımızda 6.800 çalışan bulunmakta.

Global Ar-Ge merkezleri, inovasyon uzmanlıklarını en üst düzeye çıkarmak için stratejik olarak üç kıtada konumlanmıştır.

Ar-Ge’yi bütünleyici olarak, Darmstadt, Almanya’da bulunan genel merkezimizdeki İnovasyon Merkezi dünya çapındaki fikirleri, uzmanlığı ve şirket içinde ve dışındaki inovatörleri birleştirmek üzere özenle tasarlanmıştır. Bu merkez, tüm Merck faaliyet sektörlerinde inovasyonu büyütmekte ve çalışanlarımızın girişimci ruhunu güçlendirmektedir.

Biz insanlar kesinlikle gezegendeki tek meraklı tür değiliz. Ama biz merakımızdan en iyi şekilde yararlandık. Teknik ve tıbbi ilerlemeler sayesinde bizler bugün bizden önceki tüm jenerasyonlardan daha fazla imkana sahibiz. Bilimsel merak her zaman bizim değişim enerjimiz olmuştur ve öyle olmaya devam edecektir.

Dijitalleşme yalnızca tüm pazarları ve iş modellerini kökten değiştirmekle kalmayıp, aynı zamanda inovasyonun önemli bir faktörüdür. İnsanların hayatlarında köklü değişiklikler yaratmaya devam ederken, bize bir farktan fazlasını yaratma imkânı sunar. ‘Yaşam için teknoloji geliştirme’ hedefi bizim DNA’mızda bulunduğundan, müşterilerimiz ve hastalarımız için daha fazla değer yaratmak amacıyla bu teknolojilere kucak açıyoruz. İşte yaptıklarımızdan bazıları:

  • Ürün inovasyonu sağlamak ve mevcut ürün portföyümüzün yanı sıra yeni ürünler, hizmetler ve iş modelleri geliştirmek için veri analizi kullanıyoruz.
  • Dijital platformlar kullanıcı dostu bir deneyim yaratmamızı mümkün kılmakta, modern veri analizi ise müşterilerimizin ihtiyaç ve tercihlerine uyum göstermemizi sağlamaktadır.
  • Uzman kadromuzun geniş lojistik bilgisiyle, artık tedarik zinciri yönetimimizi gerçek zamanda optimize edebilmekteyiz. Sorunları öngörüp çabuk şekilde harekete geçmek için bu verilerden yararlanıyor ve böylece daha güvenilir bir envanter sağlıyor.

Bilim ve teknolojide uzmanlar olarak, tüm dünyadan bilim insanlarını, öğrencileri ve girişimcileri desteklemek ve onlara rehberlik etmek için çeşitli imkanlar sağlıyoruz. Açık inovasyon yaklaşımımız bundan daha da fazlası anlamına gelir. İnovatörlere, bizimle ortak fikir ve projeler üretmeleri ve global ekibimizin uzmanlığından yararlanmaları için geniş bir yelpazede fırsatlar sunuyor.

İnsanlara esnek kariyer geliştirme olanakları sunarak hedeflerine ulaştırmamız gerektiğine inanıyoruz. Dünyanın her yanındaki çok sayıda yerleşkemiz ve kariyer alanlarımız olağanüstü kariyer olanakları sunabilmemize imkan sağlıyor.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ