Reklam
Ben Duydum
SON HABERLER

22:59 Aşağıdakilerden hangisi stok hesaplarına ilişkin denetim riskinin değerlendirilmesinde kullanılan prosedürlerden biri değildir?

22:58 Aşağıdakilerden hangisi menkul kıymetlerin denetiminde uygulanabilecek bir maddi doğrulama prosedürü değildir?

22:57 BDS 315 İşletme Çevresini Tanımak Sureti ile Önemli Yanlışlık Risklerinin Belirlenmesi ve Değerlendirilmesi standardına göre, risk değerlendirme prosedürleri yukarıdakilerden hangisini/hangilerini içerir?

22:54 Aşağıdaki işlemlerden hangisi stokların finansal tablolar açısından önemli olması durumunda stok hesaplarının denetimi ile ilgili olarak yanlıştır?

22:52 Aşağıdakilerden hangisi BDS 570 İşletmenin Sürekliliği Standardı’na göre, denetçinin denetim çalışmasını tamamlarken değerlendirebileceği işletmenin sürekliliği ile ilgili tehdit oluşturabilecek durumlardan biri değildir?

22:51 Aşağıdakilerden hangisi bağımsız denetim çalışmasında denetçinin amaçları arasında yer almaz?

22:50 Aşağıdakilerden hangisi iç kontrol sisteminden etkilenmez?

22:49 Aşağıdaki denetim prosedürlerinden hangisi maddi duran varlıklar için uygulanabilecek bir kontrol testidir?

22:48 Denetçi, müşteri işletmenin kiralamış olduğu binada aydınlatma sisteminin tamamen yenilenmesine dair yapmış olduğu harcamayı gider olarak kaydettiğini tespit etmiştir. Denetçinin tespit etmiş olduğu bulgu sadece bu bilgi ışığında aşağıdaki yönetim beyanlarından hangisine aykırıdır?

22:47 Varlıkların, işletmenin tasarruf ve kontrolünde olup olmadığına dair test edilen yönetim beyanı aşağıdakilerden hangisidir?

Sevimli Hırsız

Sevimli Hırsız
Reklam

Sevimli Hırsız

Vizyon tarihi belirsiz / 1s 26dk / Komedi
Yönetmen Kartal Tibet
Oyuncular: Kemal Sunal, Nil Ünal, Tayfun Çorağan
Ülke Türkiye

Sevimli Hırsız, sevdiği kızı etkileyebilmek için hırsız numarasın yapan zengin bir adamın hikayesini konu ediyor. Zengin bir iş adamının oğlu olan Metin’in hayatı, geçirdiği trafik kazasının ardından bambaşka bir hal alır. Geçimlerini hırsızlık yaparak sağlayan Selma ve Bülent, arabayla Metin’e çarpar. Kazanın verdiği telaşla Metin’i de kendileri gibi hırsız zanneden Selma ve Bülent, Metin’i de yanlarına alarak eve götürür. Kazanın etkisiyle konuşma yeteneğini geçici olarak kaybeden Metin, Selma ve Bülent ile iletişim kuramayınca onların evinde kalmaya mecbur kalır. Birlikte vakit geçiren Selma ve Metin, zaman geçtikçe birbirlerinden etkilenmeye başlar. Metin bu süreçte sevdiği kadının kendisinden uzaklaşmasını istemediği için kendisini hırsız olarak tanıtmaya devam eder. Ancak gerçeklerin ortaya çıkması pek de uzun sürmeyecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ