Reklam
Ben Duydum
SON HABERLER

22:59 Aşağıdakilerden hangisi stok hesaplarına ilişkin denetim riskinin değerlendirilmesinde kullanılan prosedürlerden biri değildir?

22:58 Aşağıdakilerden hangisi menkul kıymetlerin denetiminde uygulanabilecek bir maddi doğrulama prosedürü değildir?

22:57 BDS 315 İşletme Çevresini Tanımak Sureti ile Önemli Yanlışlık Risklerinin Belirlenmesi ve Değerlendirilmesi standardına göre, risk değerlendirme prosedürleri yukarıdakilerden hangisini/hangilerini içerir?

22:54 Aşağıdaki işlemlerden hangisi stokların finansal tablolar açısından önemli olması durumunda stok hesaplarının denetimi ile ilgili olarak yanlıştır?

22:52 Aşağıdakilerden hangisi BDS 570 İşletmenin Sürekliliği Standardı’na göre, denetçinin denetim çalışmasını tamamlarken değerlendirebileceği işletmenin sürekliliği ile ilgili tehdit oluşturabilecek durumlardan biri değildir?

22:51 Aşağıdakilerden hangisi bağımsız denetim çalışmasında denetçinin amaçları arasında yer almaz?

22:50 Aşağıdakilerden hangisi iç kontrol sisteminden etkilenmez?

22:49 Aşağıdaki denetim prosedürlerinden hangisi maddi duran varlıklar için uygulanabilecek bir kontrol testidir?

22:48 Denetçi, müşteri işletmenin kiralamış olduğu binada aydınlatma sisteminin tamamen yenilenmesine dair yapmış olduğu harcamayı gider olarak kaydettiğini tespit etmiştir. Denetçinin tespit etmiş olduğu bulgu sadece bu bilgi ışığında aşağıdaki yönetim beyanlarından hangisine aykırıdır?

22:47 Varlıkların, işletmenin tasarruf ve kontrolünde olup olmadığına dair test edilen yönetim beyanı aşağıdakilerden hangisidir?

Şen Dul Şaban

Şen Dul Şaban
Reklam

Şen Dul Şaban

Vizyon tarihi belirsiz / 1s 34dk / Komedi
Yönetmen Kartal Tibet
Oyuncular: Kemal Sunal, Nevra Serezli, Halit Akçatepe
Ülke Türkiye

Şen Dul, işsiz kalan bir adam ile karısının hikayesini konu ediyor. Şaban, evli ve iki çocuk babası olan bir adamdır. Az bir maaşla bir fabrikada çalışan Şaban, zam istediğinde kendisini kapının önünde bulur. Yeni bir iş arayışına giren Şaban, ne kadar uğraşsa da bir iş bulmayı başaramaz. Bu sırada Şaban ile ev hanımı olan karısı Necla bir iddiaya girer. Necla bir ay içinde iş bulacak bu süreçte de evdeki tüm işle Şaban ilgilenecektir. Necla’nın dediğini yapıp sekreter olarak iş bulması, evdeki dengelerin de değişmesine neden olur. Artık sabah işe gidip akşam gelen kişi Şaban değil karısıdır. Bu süreçte çocukların bakımından sorumlu olan, evde yemek ve temizlik yapan kişi de Şaban olur. Ancak rollerin bu şekilde değişmesi ikisinin evliliğinin bozulmasına neden olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ