Reklam
Ben Duydum

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir? 2

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir? 2

Rüyada Ölü Yılan Görmek
Rüyada ölü yılan görmek, rüya sahibinin gönlünün ferahlayacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, korkularının üstesinden geleceğine, kişiye huzursuzluk veren soruların cevabını bulacağına delalet eder. Rüyada ölü yılan görmenin rüya yorumu, kötülüklerin üstesinden gelinerek mutlu olmak anlamına gelir.

Rüyada Yılan Yemek
Rüyada yılan yemek, elinizin bollaşacağına, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da daim olacağına, üzüntülü ve sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, bir sebeple bazı konularda zor kararlar alınacağına delalet eder.

Rüyada yılan görmek, mesleğinizde, işinizde ve hayatınızda karışık şeyler yaşayacağınız demektir. Cafer-i Sadık yorumuna göre rüyada yılan görmeyi gizli düşmanlık olarak yorumlamaktadır. Farkında olmadığınız bir düşmanınız olabilir bu yüzden dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu düşman kendisini gizler ve sizden menfaat gözetmeyi amaçlar. Bu yüzden büyük sıkıntılar yaşayabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Kırmızı Yılan Görmek
Rüyada kırmızı yılan görmek, rüya sahibinin iş hayatında çok fazla sevileceğine, herkesle iyi anlaşan güler yüzlü bir insan olacağına, kimseyle sorun ve sıkıntı yaşamayacağına, maaşına zam yapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada Kara Yılan Görmek
Rüyada kara yılan görmek, genel olarak rüya sahibinin yükselişine delalet etmektedir. Yakın zamanda ev veya eşya almanıza yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, kendi işini kuracağı ve bu işte de son derece başarılı olacağına yorulmaktadır. Kazandığı başarılar sayesinde toplum içinde sayılan ve sevilen önemli bir insana dönüşeceğine işarettir.

Rüyada Kara Yılan Sokması
Rüyada kara yılan sokması, hayra yorulmaz. Rüya sahibini maddi ve manevi anlamda çökertecek, zarar uğratacak olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Kara Yılan Isırması
Rüyada kara yılan ısırması, sokması ile hemen hemen aynı anlamlara gelmektedir. Rüya sahibinin çevresindeki art niyetli kimselere işaret eden bu rüya, kişinin yokluğa, üzüntüden yataklara düşecek olmasına yorulur.

Rüyada Kara Yılan Öldürmek
Rüyada kara yılan öldürmek, rüya sahibinin, kendisine zarar vermek isteyen kişileri alt edeceğine, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak bir yaşam süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kara Yılan Beslemek
Rüyada kara yılan beslediğini görmek, rüya sahibine dost gibi gözüken, ancak öyle olmayan kişilere işaret eder. Rüyayı gören kişinin yanlış insanlara değer verdiğini göstermektedir.

Rüyada Kara Yılan Tutmak
Rüyada kara yılan tutmak, kişinin zor olanı başaracağı anlamına gelmektedir. Kimsenin cesaret edemediği yollara gireceğine ve bu yolda başarılara imza atıp kariyer sahibi olacağına yorulur.

Rüyada Kara Yılan Kovalamak
Rüyada kara yılan kovalamak, rüya sahibinin bir rakibi ile karşı karşıya gelip, onunla mücadele edeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Siyah Yılan Görmek
Rüyada siyah yılan görmek, rüyayı gören kişinin düşmanlarını işaret eder. Yorumculara göre siyah yılanın anlamı, iyi gizledikleri ve rüyayı gören kişinin yüzüne güldükleri için rüya sahibin hiçbir şeyden habersizdir. Bir nevi uyarı niteliğinde olan bu rüya kişinin kıs zaman içinde düşmanları tarafından kötülüğe uğrayacağı ve üzüleceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Siyah Yılan Öldürmek
Rüyada silah yılan öldürdüğünü görmek, Rüyayı gören kişini düşmanlarının başını ezeceği ve onlardan kurtulacağı manasına gelmektedir. Bazen de bu rüya kişinin geçmişi ile ilişkilidir. Geçmişinde yapmış olduğu hatalarından ders almadığına işarettir. Rüyada siyah yılan öldürmek, güç ve kudret sahibi olmaya delalet etmektedir . Rüyayı gören kişinin istediklerini gerçekleştireceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Su Yılanı Görmek
Rüyayı gören kişinin mevki sahibi birisiyle yeni arkadaşlıklara başlayacağına yorumlanır. Hayırlı bir rüyadır. Rüyada görülen su yılanı, kısa bir süre içerisinde itibar sahibi biri ile tanışıp, dostluk kuracağınıza yorulur. Başka bir rüya yorumuna göre ise büyük bir mal varlığına sahip olmaya, hayatı dolu dolu yaşamaya, aynı zamanda bilinmeyen, daha önceden görülmemiş yerleri keşfetmeye ve kişinin kendi iç dünyasına olan yolculuğa çıkarak yeni özelliklerini keşfedeceğine işarettir.

Rüyada Yeşil Su Yılanı Görmek
Rüyada yeşil su yılanı görmek, rüya sahibinin çevresinde kendisine zarar vermek isteyen birçok kişinin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin hatırı sayılır az arkadaşa sahip olacak demektir. Rüyada görülen yeşil su yılanı küçük ise düşmanlarının da küçük olduğunu gösterir. Rüyada görülen yeşil su yılanı kişinin Allah yolunu terk eden, ahlaki bozukluğunun olan, dine düşman olan birine işaret ettiği şeklide yorumlanır.

Rüyada Uçan Yılan Görmek
Rüyada uçan yılan görmek, rüya sahibinin mutlu olacağı anlamını taşır. Yılanın düştüğünü görmek ise çalıştığınız yerdeki üstünüz olan kişiyle tartışacağınız anlamına gelir.

Rüyada Yılanla Konuşmak
Rüyada yılanla konuştuğunu görmek, düşmanınızla ortak bir çözüm yolu bulacağınız ve barışacağınız manasına gelir. Yılan iyi konuşuyorsa yukarıda dediğimiz gibi düşmanlığın son bulacağına işarettir fakat yılan kötü sözler söylüyorsa düşmanlığın artacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yılan Eti Yemek
Rüyada yılan eti yediğini görmek, rüya sahibinin başarılı birisi olacağına, bu başarılarının bazı insanlar tarafından kıskanılacağına delalet eder. Kişinin düşmanına üstünlük sağlayacağına ve rakiplerinden fayda sağlayacağına da işaret etmektedir.

Rüyada Yılanı İkiye Bölmek, İkiye Bölünen Yılanı Eline Almak
Rüya sahibinin rüyasında yılanı ikiye böldüğünü veya ikiye bölünmüş bir yılanı eline aldığını görmesi aynı şekilde düşmanınızdan fayda sağlayacağınız manasına gelir.

Rüyada Ayakları Olan Yılan Görmek
Düşmanınız olan kişi veya kişilerin kolay lokma olmadığı ve türlü oyunlar ile sinsice sizi alt etmek istediğine işarettir. Zehirli olduğunu bildiğiniz yılan türlerini görüyorsanız bu da aynı şekilde ne kadar zehirli ise düşmanın o kadar kuvvetli olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yeşil Yılan Öldürmek
Yorumculara göre, rüyada yeşil yılan öldürmek, varlığında herkese zarar verecek, mutluluğu ve neşeyi kaçıracak bir kişiden kurtulmaya ve onu zararsız hale getirmek için hayatından tamamen çıkarmaya işaret eder.

Rüyada Yeşil Yılan Sokması
Rüya tabiri yorumcularına göre, sevdiği ve dostu saydığı birinden yana hayal kırıklığı yaşayacağı ve o kişiden zarar göreceği anlamına gelir.

Rüyada Yeşil Yılan Kovalamak
Yorumculara göre, rüyanın sahibine karşı art niyetleri olan, onu kıskanan, ilerlemesini ve başarılı olmasını çekemeyen bir insanın arkasından kuyusunu kazmaya çalıştığına yorulur.

Rüyada Yeşil Yılandan Kaçmak
Rüyayı gören kişinin, kendisinden çok rahatsız olduğu ve haz etmediği bir kişinin varlığına yorulur.

Rüyada Yeşil Yılan Tutmak
Rüyayı gören kişinin arkasından atıp tutan, kendisi hakkında kötü ve çirkin söz söyleyen ama yüzüne karşı da dostmuş gibi davranan bir kişinin gerçek yüzünü göreceğine delalet eder.

Rüyada Sarı Yılan Görmek
Rüyada sarı yılan görmek, hayırlara yorulmaz. Maddi anlamda güçlü olan bir insanın çevresindeki insanları etkisi altına almasına yorulur. Rüyada sarı yılan görmenin rüya sözlüğü, genelde kem gözlü, art niyetli, hile yapana, hainlik ve kötülük düşünen sinsi insanlara yorulur. Bu kötü kişiden gelecek zarara ve uğursuzluklara, şansızlığa tabir edilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ