Reklam
Ben Duydum

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir? 1

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir? 1

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılan görmek, genel anlamda rüya sahibinin gizli bir düşmanının olduğuna delalet etmektedir. Rüyasında yılan gören kişi Allah’a sığınmalı ve etrafındaki kötü niyetli insanlardan kurtulmalıdır.

Bazı rüya tabiri yorumcularına göre rüyada yılan görmek, servete, güce, ferahlamaya, ailevi hayatınızdaki yeniliklere delalet eder.

Rüyada Evde Yılan Görmek
Rüyada evde yılan görmek, yaşanacak hayırlı olaylara işarettir. Rüya sahibinin hayatında olumlu gelişmelerin yaşanacağına, maddi sıkıntılardan kurtulup feraha ereceğine, kendisine yeni bir sayfa açacağına rivayet eder.

Rüyada Küçük Yılan Görmek
Rüyada küçük yılan görmek, rüya sahibinin başına gelecek küçük ve önemsiz sıkıntılara yorulmaktadır. Kişinin bu sıkıntıları çok kısa bir sürede atlatıp işinde kendisini geliştireceğine, maddi kazancını arttıracağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek
Rüyada beyaz yılan görmek, rüya sahibinin Allah yoluna yöneleceğine, hayatını düzene sokup, kötü alışkanlıklarını bir kenara bırakacağına işaret eder. Kişinin dinine önem vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada Büyük Yılan Görmek
Rüyada büyük yılan görmek, rüya sahibinin büyük korkularının olduğuna, bu korkularından dolayı sürekli diken üstünde yaşadığına yorulur. Bu rüya, rüya sahibinin çevresinde kötülük besleyen, kıskanç, sinsi düşmanların varlığına işaret eder. Rüyada kocaman yılan görmek, kişinin çok büyük bir düşmanının olacağı anlamına gelir.

Rüyada Yatakta Yılan Görmek
Rüyada yatakta yılan görmek, yaşanacak kavgalara, tartışmalara ve küslüklere işarettir. Rüya sahibinin başının derde gireceğine, kendisine abisi gibi gördüğü birisinin yardım edeceğine delalet eder. Kişinin feraha ereceği, mutlu günler yaşayacağı rivayet edilmektedir.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek
Rüyada yeşil yılan görmek, rüya sahibinin dostluklarını kıskanan kişilerin olduğuna yorulur. Kişinin etrafındaki kötü niyetli insanları hayatından çıkaracağına delalet eder. Rüyada yeşil yılan görmek, ferah ve sıkıntısız bir ömür geçirmeye işarettir.

Rüyada Yılan Öldürmek
Rüyada yılan öldürmek, hasta kimse sağlığına, bekar kimse evliliğe, düşmanı çok kimse ise mutluluğa erişir. Rüyada yılan öldürmek hayra işarettir. Eğer hasta bir kişi rüyasında yılan öldürdüğünü görüyorsa hastalığından kurtulacağı anlama gelir. Eğer düşmanları çok olan biri rüyasında yılan öldürüyorsa bu zafere işarettir.

Rüya tabirlerinde yılan öldürmek, feraha ermeye ve bolluğa işarettir. Eğer bekar birisi rüyasında yılan öldürüyorsa evleneceğine işarettir. Bir kişinin rüyasında kara yılanı öldürdüğünü görmesi rahata ve sağlığa kavuşacağı anlamına gelir. Rüyada yılan öldürdüğünü görmek, sıkıntıların aşılıp ve mal, mülk ve kuvvete ermeye yorulmaktadır.

Rüyada Yılan Isırması
Rüyada yılan sokması, maddi zorluk anlamına gelir. Gereksiz harcamalar yapmaktan kaçınmalısınız çünkü bu rüya kredi çekmeyi veya borç almayı düşünüyorsanız, ödemekte zorluk çekeceğinize delalet eder.

Rüyada Çok Sayıda Yılan Görmek
Rüyada bir sürü yılan görmek, düşmandan zarar görmeye yorulur. Düşmanının tuzağına düşen rüya sahibinin başının beladan kurtulmayacağına, sürekli karşısına çıkacak olan sorunlarla uğraşacağına delalet eder. Rüyada çok yılan görmek, rüya sahibinin sıkıntılı bir ömür geçireceğine işarettir.

Rüyada Yılan Saldırması
Rüyada yılan saldırması gören rüya sahibinin kendinden daha güçlü ve zengin olan biri tarafından gelecek kötülüğe, bu kişiden kurtulmak için elinden geleni yaptığına, bu kişiden büyük zararlar göreceğine, tartışmalara ve kavgalara yorulur. Aynı zamanda rüya sahibinin, yaptığı işlerden dolayı rakipleri tarafından kötü bir duruma düşeceği anlamına da gelir.

Rüyada Renkli Yılan Görmek
Rüyada renkli yılan görmek, kişinin çevresindeki art niyetli insanlardan zarar göreceğine, bundan dolayı mutsuz olacağına, moralinin bozulacağına, kederleneceğine, kötülük yapacağına rivayet edilir. Rüyada renkli yılan görmenin rüya tabiri, çevrenizde size zarar vermek isteyen birilerinin olduğuna, bu kişilerin yakın zamanda emellerine ulaşacağı anlamına gelir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ