Reklam
Ben Duydum

Rüyada Ağlamak

Rüyada Ağlamak
Reklam

Rüyada Hüngür Hüngür Ağlamak
Rüyada hüngür hüngür ağladığını gören rüya sahibinin, sorumluluk sahibi bir birey olacağına, ailesine her şeyden daha çok önem vereceğine, eşiyle ve çocuklarıyla birlikte uzun, sağlıklı ve mutlu bir ömür geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Sesli Ağlamak
Rüyada sesli ağlamak, yaklaşacak bir kötü habere işarettir. Rüya sahibinin büyük sıkıntılar çekeceğine yorulur. Ayrıca kişinin çok sevdiği birini unutamadığına, onunla tekrar birlikte olmak istediğine delalet eder.

Rüyada Birine Sarılıp Ağlamak
Rüyada birine sarılıp ağlamak, şanslı ve zengin olmaya işarettir. Kişinin hayatının her konusunda çok şanslı olacağına, bir şans oyunundan büyük miktarda para kazanıp borçlarını kapatacağına işarettir. Kişinin yavaş yavaş mülk sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada Sessizce Ağlamak
Rüyada sessizce ağlamak, yaşanacak felaketlere işarettir. Rüyayı gören kişinin çok sevdiği bir insanı kaybedeceğine, beklenmedik ölüm sonrası hayatının alt üst olacağına, uzun süre kişinin kendisine gelemeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada Başkası İçin Ağlamak
Rüyada başkası için ağladığını görmek, rüya sahibinin çok iyi işlere gireceğine, bu işlerden büyük miktarda maddi kazanç elde edeceğine, hayatı boyunca maddi sıkıntı yaşamayacağına, hayatını bolluk ve bereket içerisinde sürdüreceğine, mal ve mülk sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Çocuğunun Öldüğünü Görüp Ağlamak
Rüyada çocuğunun öldüğünü görüp ağlayan rüya sahibinin, çocuğunun çok iyi yerlere geleceğine, kendisini gururlandıracak işler yapacağına, toplumda çok sevilen ve saygı gören birisi olacağına, iş hayatında çok başarılı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Ağlayarak Uyanmak
Rüyada ağlayarak uyanmak, çok sevineceğiniz bir haber alacağınız demektir. Neşeye, mutluluğa, feraha işarettir. Bir müddet sıkıntı içinde kaldıktan sonra hak ettiğiniz refaha, mutluluğa kavuşacaksınız şeklinde yorumlanır. Yaşadığınız sıkıntılardan kısa süre içinde kurtulacağınız anlamına gelir.

Rüyada Çok Ağlamak
Rüyada çok ağlamak, iç dünyanızda yaşadığınız bir takım sıkıntılarınızı çevrenize yansıtmamak adına davranışlar sergileyeceğinize işaret etmektedir. Kişinin başına gelecek güzel şeylere, hayırlı olaylara ve mutlu olmaya delalet etmektedir.

Rüyada Ağlamak Neye Delalettir
İyi Haber
Rahmet
Sevinç
Mutluluk
Neşe
Rüyada Ağlayan Birini Görmek
Rüyanızda bir kişinin ağladığını gördüyseniz hayatınızda büyük bir ferahlık yaşayacaksınız demektir. Kötü günler artık geride kalacak ve güzel günlere mutlulukla adım atacaksınız. Başarılarınız artacak hayatınız düzene girecektir. Rüya sahibinin hayatına bembeyaz bir sayfa açarak yeniden başlayacağına da işaret eder.

Rüyada Ağlayan Bebek Görmek
Rüyada ağlayan bebek görmek, rüya sahibinin arkasından dualar aldığını ve çevresindekilerinin gözünde büyük bir itibar sahibi olduğu şeklinde yorumlanır. Ayrıca hayırlı işlerle uğraşıp mükafatını alacağına delalet eder.
Rüyada ağlamak kişinin, dertlerinin ve sıkıntılarının onu yıprattığı için mutsuz ve huzursuz olacağı demektir. Rüya sahibinin zorlu bir süreç içerisinden çıkacağına, huzura kavuşacağı anlamına gelmektedir. Aynı zamanda bazı yorumculara göre rüyada ağlamak, kişinin zorlu bir süreç içerisine gireceğine bu durum içinden aile büyükleri yardımıyla çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada Sevinçten Ağlamak
Rüyada mutluluktan ağlamak, rüya sahibinin çevresine verdiği sözleri yerine getirdiğine, onların güvenini sağladığına, aynı zamanda güzel ve sevindirici haberler alacağına işaret eder. Sevinçten ağladığını gören kişinin, özel hayatının istediği şekilde gittiğine, sevgilisi tarafından sevildiğini; ailesinin huzurunun yerinde olduğuna yorulur.

Rüyada sevinçten ağlamak, helal yollardan kazanılan kazanca, gönülden istenilen duaların gerçekleşeceğine, rüya sahibini mutlu günlerin bekleyeceğine delalet eder. Kazancı artan rüya sahibi hayırlı yatırımlar yapacağına, sıkıntılı günleri geride bırakacağına, her daim şükür edeceğine yorulur. İslami açıdan ise Allah’ın kişiye yardım edeceğine, mutlu günlerin çok yakında olduğuna yorulur.

Rüyada Hıçkırarak Ağlamak
Rüyada hıçkıra hıçkıra ağlamak, kişinin karşısındaki insanların duygu ve düşüncelerini önemsemeyen biri olduğuna işaret eder. Ailesine ve çevresindeki insanlara eziyet etmeye çalışan, bu düşünceleri onlara aşılayan despot birine yorulur. Rüyada hıçkırarak ağlamak, rüya sahibinin içindeki sıkıntılara dayanamayıp, dertlerini, tasalarını bu duygularla dışarıya attığına yorulur.

Rüyasında Bağırarak Ağlamak
Eğer bir kimse rüyasında bağırarak ve haykırarak ağlıyorsa, bulunduğu yerin halkının bir musibete uğrayacağına yönelik tabirde bulunulur. Rüya sahibinin ailesinde çok büyük sıkıntılar yaşayacağı tartışmaların olacağı şeklinde tabir edilir. Bu durumda rüya sahibi yaşayacağı sorunlara karşı olgun davranmalıdır.

Rüyada Ağlama Sesi Duymak
Rüya sahibini heyecanlandıran güzel gelişmelerin yaşanmasına delalet eder. Bu gelişmeler genellikle kişinin dualarının kabul olacağı ve muradına ereceği tabir edilir.

Rüyada Gözyaşı Dökmek
Kişinin sıkıntılarının geride kalarak sevindirici haberler alacağına, aile içi huzurun sağlanacağına ve mutlu günlerin çok yakında olduğuna tabir eldir.

Rüyada Ağlamak İsteyip Ağlayamamak
Rüya sahibinin sıkıntılı günler geçireceği, işinden olacağı şeklinde tabir edilir. Bu durum rüya sahibinin umutlarını yıkacak kadar devam edeceğine işaret eder.

Rüyada Ağlamanın Diğer Halleri
Ağlamadığı halde göz yaşı akıttığını gören kimsenin rüyası ise; onun muradına ereceğine yorumlanır.

Ağladığını fakat gözlerinden yaş akmadığını gören kimse ise; ümit ettiği şeyden ümidinin kesileceğine yorumlanır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ