Reklam
Ben Duydum
SON HABERLER

07:05 Aşağıdaki durumlardan hangisinin gerçekleşmesi hâlinde denetim sözleşmesinin yenilenmesi/güncellenmesi gerekmez?

07:02 Denetçi denetim süresince tespit ettiği bir iç kontrol yetersizliği ile ilgili olarak aşağıdaki gerekliliklerden hangisine uymak zorunda değildir?

07:00 Denetim şirketinin ve personelinin, mesleki standartlara ve yürürlükteki mevzuat hükümlerine uyduğuna ilişkin kendisine ve denetim şirketi veya sorumlu denetçi tarafından düzenlenen raporların, içinde bulunulan şartlara uygun olduğuna ilişkin kendisine makul güvence sağlayan sistem aşağıdakilerden hangisidir?

06:58 Türkiye Muhasebe Standartları’na göre hazırlanmış finansal tabloların Bağımsız Denetim Standartları’na uygun olarak denetimini yürütecek bir denetçinin aşağıdakilerden hangisi hakkında görüş vermesi beklenmez?

06:57 Denetçinin dürüstlük, tarafsızlık ve mesleki şüphecilik içinde hareket etmesini teminen, mesleki muhakemesini olumsuz etkileyebilecek tesirlerden ari olarak görüş açıklamasına ne denir?

06:55 Denetçinin aşağıdaki hususlardan hangisine ilişkin alacağı karar, mesleki muhakemesini kullanmasını gerektirmez?

23:40 Denetim kanıtlarıyla ilgili aşağıdaki ifadelerden hangisi yanlıştır?

23:37 Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumunun (KGK) yayınlamış olduğu Bağımsız Denetim Yönetmeliği’ne göre, denetim faaliyetinde bulunmak isteyenlerin denetçi olarak yetkilendirilmesi ile ilgili aşağıdakilerden hangisi yanlıştır?

23:33 Ord. Prof. Dr. Cahit Arf

00:50 2021/3 DÖNEMİ SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK STAJA GİRİŞ SINAVINA İLİŞKİN DUYURU

ORDOS ARAMA KURTARMA

ORDOS ARAMA KURTARMA
Reklam

ORDOS ARAMA KURTARMA

Derneğinize nasıl üye olabilirim?

Derneğimiz ilk yıllarından sadece ODTÜ-DKSK kökenli kişileri dernek üyeliğine kabul etmekteydi. Ancak 1999 yılından sonraki gelişmeler ile üyelik için uyguladığımız bu ön şart kaldırıldı. Artık isteyen herkes derneğimize üye olabilmektedir. Ancak dernek tüzüğümüz gereğince derneğimize üye olabilmeniz için üyelik talebinizi bir dilekçe ile yönetim kuruluna iletmeniz ve iki dernek üyesi tarafından da üyelik için tavsiye edilmeniz gerekmektedir. Derneğimize üye olmayı düşünmeden önce etkinliklerimize ve antrenmanlarımıza katılarak sizin bizi, bizim de sizi yakından tanıma şansını yaratmanızın çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Derneğimiz üye sayısının çok yüksek olmadığı, hemen hemen herkesin birbirini tanıdığı, insan ilişkilerinin her zaman öncelikli olduğu bir dernek. Bu yapısını mümkün olduğunca korumak istemekteyiz.

Etkinliklerinize katılmak için dernek üyesi olmam gerekiyor mu?

Etkinliklerimize katılmak için dernek üyesi olmanız gerekmiyor. Özellikle Çelik Çomak Şenliği, Geçmişe Özlem Partisi, Nevzat Öntaş Dağ Evi’nde gerçekleştirilen etkinlikler gibi etkinliklere ve antrenmanlara herkes davetlidir ve katılımınız bizi mutlu edecektir. Tırmanış ve eğitim etkinliklerine de üye olmadan katılabilirsiniz. Ancak bu etkinlikler için etkinliği organize edenlerin veya yönetim kurulunun katılımınıza onay vermesi gerekebilir.

Etkinliklerinizden nasıl haberdar olabilirim?

Etkinliklerimizden web sayfamızı takip ederek haberdar olabilirsiniz. Düzenlenecek etkinlikler mümkün olduğunca web sitesinden duyurulmaya çalışılmaktadır. Ayrıca ordos@yahoogroups.com adresindeki genel haberleşme listemize üye olarak da güncel yazışmaları takip edebilirsiniz

Uyarı: Bu haberleşme listesi çok aktif bir liste değildir ve dernek ile ilgili olmayan konular da konuşulmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ