Reklam
Ben Duydum
SON HABERLER

07:05 Aşağıdaki durumlardan hangisinin gerçekleşmesi hâlinde denetim sözleşmesinin yenilenmesi/güncellenmesi gerekmez?

07:02 Denetçi denetim süresince tespit ettiği bir iç kontrol yetersizliği ile ilgili olarak aşağıdaki gerekliliklerden hangisine uymak zorunda değildir?

07:00 Denetim şirketinin ve personelinin, mesleki standartlara ve yürürlükteki mevzuat hükümlerine uyduğuna ilişkin kendisine ve denetim şirketi veya sorumlu denetçi tarafından düzenlenen raporların, içinde bulunulan şartlara uygun olduğuna ilişkin kendisine makul güvence sağlayan sistem aşağıdakilerden hangisidir?

06:58 Türkiye Muhasebe Standartları’na göre hazırlanmış finansal tabloların Bağımsız Denetim Standartları’na uygun olarak denetimini yürütecek bir denetçinin aşağıdakilerden hangisi hakkında görüş vermesi beklenmez?

06:57 Denetçinin dürüstlük, tarafsızlık ve mesleki şüphecilik içinde hareket etmesini teminen, mesleki muhakemesini olumsuz etkileyebilecek tesirlerden ari olarak görüş açıklamasına ne denir?

06:55 Denetçinin aşağıdaki hususlardan hangisine ilişkin alacağı karar, mesleki muhakemesini kullanmasını gerektirmez?

23:40 Denetim kanıtlarıyla ilgili aşağıdaki ifadelerden hangisi yanlıştır?

23:37 Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumunun (KGK) yayınlamış olduğu Bağımsız Denetim Yönetmeliği’ne göre, denetim faaliyetinde bulunmak isteyenlerin denetçi olarak yetkilendirilmesi ile ilgili aşağıdakilerden hangisi yanlıştır?

23:33 Ord. Prof. Dr. Cahit Arf

00:50 2021/3 DÖNEMİ SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK STAJA GİRİŞ SINAVINA İLİŞKİN DUYURU

İstediğiniz yerden Temassız Müşteri Olma Teknolojisi’yle Garanti BBVA’lı olun!

İstediğiniz yerden Temassız Müşteri Olma Teknolojisi’yle Garanti BBVA’lı olun!
Reklam

İstediğiniz yerden Temassız Müşteri Olma Teknolojisi’yle Garanti BBVA’lı olun!

Garanti BBVA Mobil’i nasıl indirebilirim?

Garanti BBVA  Garanti BBVA Mobil Google Play Garanti BBVA Huawei AppGallery

Telefonunuza QR kodu okutarak da uygulamayı indirebilirsiniz!

iOS cihazlarda kameranızı açarak, Android cihazlarda ise QR okuyucu özellikteki bir uygulamayı kullanarak QR kodu okutun ve uygulamayı indirin.

Aynı zamanda 3342’ye “Garanti BBVA Mobil” yazıp kısa mesaj gönderdikten sonra cep telefonunuza gelen kısa mesajdaki link’e tıklayarak da Garanti BBVA Mobil uygulamasını anında indirebilirsiniz.

Şubeye gitmeden nasıl Garanti BBVA müşterisi olabilirim?Garanti BBVA Mobil ile şubeye gitmeden, Temassız Müşteri Olma Teknolojisi ile istediğiniz yerden bankamızın müşterisi olun, Garanti BBVA ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayın. Hızlı müşteri olmak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli:
 • Garanti BBVA Mobil’i indirin ve “Müşteri Olmak İstiyorum” adımına dokunun.
 • Kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu girin.
 • Kişisel bilgilerinizi doldurun.
 • Telefonunuzu yatay konuma getirerek kimliğinizin arkalı önlü fotoğrafını çekin.
 • Kimlik doğrulamanızı gerçekleştirmek için telefonunuzun NFC (Yakın Alan İletişimi) özelliği ile kimliğinizi telefonunuzun arkasına tutarak taratın.
 • Yakın alan iletişimini destekleyen (NFC) telefonunuzun bulunmadığı durumlarda, başka banka hesabınızdan bankamız hesabına, aynı gün içerisinde iade edilmek üzere 1 TL ya da bankanızın transfere izin verdiği minimum tutarı para transferi yapmanız halinde kimlik doğrulama gerçekleştirilebilecektir. Kimlik doğrulama işlemi sonrasında SMS ile bilgilendirildiğinizde müşteri olma sürecine devam edebileceksiniz.
 • Telefonunuzun ön kamerası ile yüzünüzün fotoğrafını çekin.
 • Görüntülü görüşme ile müşteri temsilcimize bağlanın. Görüntülü görüşme hizmeti resmi tatiller ve hafta sonu dahil olmak üzere 09.00-01.00 saatleri arasında verilecektir.
 • Sözleşmelerinizi onaylayın.
 • Dijital kanallar parolanızı oluşturun.
 • Garanti BBVA Mobil’in sunduğu tüm ürün ve hizmetlere anında erişin.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ