Reklam
Ben Duydum
SON HABERLER

22:59 Aşağıdakilerden hangisi stok hesaplarına ilişkin denetim riskinin değerlendirilmesinde kullanılan prosedürlerden biri değildir?

22:58 Aşağıdakilerden hangisi menkul kıymetlerin denetiminde uygulanabilecek bir maddi doğrulama prosedürü değildir?

22:57 BDS 315 İşletme Çevresini Tanımak Sureti ile Önemli Yanlışlık Risklerinin Belirlenmesi ve Değerlendirilmesi standardına göre, risk değerlendirme prosedürleri yukarıdakilerden hangisini/hangilerini içerir?

22:54 Aşağıdaki işlemlerden hangisi stokların finansal tablolar açısından önemli olması durumunda stok hesaplarının denetimi ile ilgili olarak yanlıştır?

22:52 Aşağıdakilerden hangisi BDS 570 İşletmenin Sürekliliği Standardı’na göre, denetçinin denetim çalışmasını tamamlarken değerlendirebileceği işletmenin sürekliliği ile ilgili tehdit oluşturabilecek durumlardan biri değildir?

22:51 Aşağıdakilerden hangisi bağımsız denetim çalışmasında denetçinin amaçları arasında yer almaz?

22:50 Aşağıdakilerden hangisi iç kontrol sisteminden etkilenmez?

22:49 Aşağıdaki denetim prosedürlerinden hangisi maddi duran varlıklar için uygulanabilecek bir kontrol testidir?

22:48 Denetçi, müşteri işletmenin kiralamış olduğu binada aydınlatma sisteminin tamamen yenilenmesine dair yapmış olduğu harcamayı gider olarak kaydettiğini tespit etmiştir. Denetçinin tespit etmiş olduğu bulgu sadece bu bilgi ışığında aşağıdaki yönetim beyanlarından hangisine aykırıdır?

22:47 Varlıkların, işletmenin tasarruf ve kontrolünde olup olmadığına dair test edilen yönetim beyanı aşağıdakilerden hangisidir?

İşkur Çalışanların Mesleki Eğitimi

İşkur Çalışanların Mesleki Eğitimi
Reklam

İşkur Çalışanların Mesleki Eğitimi

“Çalışanların Niteliklerini Geliştirmelerine ve Belge Sahibi Olmalarına Destek Oluyoruz”

İstihdamın korunması, geliştirilmesi ve artırılması, işsizliğin azaltılması hedefleri doğrultusunda, çalışan kişilerin mesleki bilgi ve becerilerini geliştirmek ve yeni teknolojilere uyum sağlamalarına yardımcı olmak üzere Kurumumuz tarafından mesleki eğitim kursları düzenlenmektedir. Hâlihazırda işgücü piyasasında bulunan ve bir işi olan kişilerin niteliklerini geliştirmek veya belge sahibi olmalarını sağlamak amacıyla “Çalışanların Mesleki Eğitimi” adı altında düzenlenen mesleki eğitimler Kurumumuz tarafından finanse edilmektedir.

Mesleki Yeterlilik Belge zorunluluğu kapsamındaki mesleklerde de düzenlenen çalışanların mesleki eğitimi, istihdamın korunması amacına yönelik olarak çalışan kişilerin eğitim sonrasında belge sahibi olmalarına imkân tanımaktadır. Kurs sonunda yapılan sınavda başarılı olan kişiler eğitim aldıkları meslekte belge sahip olmaktadırlar.

Çalışanların mesleki eğitim kursları sayesinde işverenlerin ve çalışanların herhangi bir maliyete katlanmalarına gerek kalmadan çalışan kişilerin mesleki bilgi ve becerisi geliştirilmekte ve kişilerin belge sahibi olmaları sağlanmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ