Reklam
Ben Duydum

Erkan Kaya Eyüpsultan’dan mı Gaziosmanpaşa’dan mı aday olacak?

Erkan Kaya Eyüpsultan’dan mı Gaziosmanpaşa’dan mı aday olacak?

Esnaf Oda Başkanı Erkan Kaya ismi son günlerde kulislere bomba gibi düştü!
Erkan Kaya Eyüpsultan’dan mı Gaziosmanpaşa’dan mı aday olacak?
Gaziosmanpaşa Küçükköy Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanı Erkan Kaya, ismi CHP’nin Eyüpsultan veya Gaziosmanpaşa adayı olarak geçiyor. Bölgenin en aktif esnaf odasının başkanlığını yürüten Kaya’nın Gaziosmanpaşa Küçükköy Esnaf ve Sanatkarlar Odasına Arnavutköy, Sultangazi, Gaziosmanpaşa ve Eyüp ilçelerinden binlerce üye kayıtlı.

Bölgedeki ve İstanbul’daki diğer odaların, esnafların ve STK’ların yakından tanıdığı Kaya, aynı zamanda Kredi Kefalet Koperatifi başkanlığını yürütüyor ve her yıl yüzlerce esnafın kredi almasını sağlıyor.

Kaya, İmam Hatip kökenli

Erkan Kaya, İmam Hatip kökenli olması, insanlarla, STK’larla, odalarla, esnaflarla iletişimi güçlü olduğundan CHP’nin Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı olması halinde seçimleri kazanma ihtimalinin çok yüksek olduğu öngörülüyor.

CHP’li bazı kesimler ise Kaya’nın Gaziosmanpaşa’dan aday olması yönünde baskıların olduğunu konuşuyor.

İttifak arayışı içerisinde olan bazı partiler ise Erkan Kaya’nın adaylığında ittifak olabileceğini, hatta kendi partilerinin ittifak adayı olabileceğini belirtiyor.

Bu arada Erkan Kaya’nın bir siyasi partinin genel başkanı ile yaklaşık bir saatlik özel bir görüşme yaptığı ise kulislere bomba gibi düştü. Bu Genel Başkan Kaya’dan ne istedi? Kaya ne söyledi?

Erkan Kaya kazanmak için seçime giriyor.

Erkan Kaya üç dönem üst üste oda seçimlerini kazandı.  İlk iki seçimde ciddi rakipleri ile yarışan Kaya, bu seçimleri başarı ile kazandı.  Seçim kazanmayı, ekip kurmayı ve çalışmayı iyi bilen Kaya, adaylaştığı yerde seçimi kazanana kadar mücadele verecek bir isim olarak göze çarpıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ