Reklam
Ben Duydum
SON HABERLER

07:05 Aşağıdaki durumlardan hangisinin gerçekleşmesi hâlinde denetim sözleşmesinin yenilenmesi/güncellenmesi gerekmez?

07:02 Denetçi denetim süresince tespit ettiği bir iç kontrol yetersizliği ile ilgili olarak aşağıdaki gerekliliklerden hangisine uymak zorunda değildir?

07:00 Denetim şirketinin ve personelinin, mesleki standartlara ve yürürlükteki mevzuat hükümlerine uyduğuna ilişkin kendisine ve denetim şirketi veya sorumlu denetçi tarafından düzenlenen raporların, içinde bulunulan şartlara uygun olduğuna ilişkin kendisine makul güvence sağlayan sistem aşağıdakilerden hangisidir?

06:58 Türkiye Muhasebe Standartları’na göre hazırlanmış finansal tabloların Bağımsız Denetim Standartları’na uygun olarak denetimini yürütecek bir denetçinin aşağıdakilerden hangisi hakkında görüş vermesi beklenmez?

06:57 Denetçinin dürüstlük, tarafsızlık ve mesleki şüphecilik içinde hareket etmesini teminen, mesleki muhakemesini olumsuz etkileyebilecek tesirlerden ari olarak görüş açıklamasına ne denir?

06:55 Denetçinin aşağıdaki hususlardan hangisine ilişkin alacağı karar, mesleki muhakemesini kullanmasını gerektirmez?

23:40 Denetim kanıtlarıyla ilgili aşağıdaki ifadelerden hangisi yanlıştır?

23:37 Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumunun (KGK) yayınlamış olduğu Bağımsız Denetim Yönetmeliği’ne göre, denetim faaliyetinde bulunmak isteyenlerin denetçi olarak yetkilendirilmesi ile ilgili aşağıdakilerden hangisi yanlıştır?

23:33 Ord. Prof. Dr. Cahit Arf

00:50 2021/3 DÖNEMİ SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK STAJA GİRİŞ SINAVINA İLİŞKİN DUYURU

Bölgesel İstihdam ofisi

Bölgesel İstihdam ofisi
Reklam

Bölgesel İstihdam ofisleri,

İş arayan ile işvereni bir araya getirerek ülkemizin ve İstanbul’un en önemli sorunu olan işsizliğin çözümüne ve istihdama katkıda bulunmak amacıyla geliştirilmiş, ekonomik ve sosyal bir projedir.

Bölgesel İstihdam Ofisleri hizmetinin koordinasyonunu İŞKUR’dan alınan özel istihdam bürosu yetkisi çerçevesinde İSPER AŞ yapmaktadır.

Küçükçekmece’de açılan ilk Bölgesel İstihdam Ofisini takiben 2020 yılında Kartal, Şişli, Sancaktepe, Büyükçekmece, Ümraniye, Bağcılar, Tuzla ve Sultangazi ofisleri hizmete açılarak İstanbul halkına hizmet veren ofis sayısı 9’a çıkarılmıştır.

2021 yılında açılan Bayrampaşa, Bahçelievler, Üsküdar ve Silivri ofisleri ile toplam ofis sayısı 13’e ulaşmıştır.

BİO’lar, Kariyer Danışmanlarıyla;

İş arayanlara bilgi, beceri ve yetkinliklerine uygun iş bulma fırsatı,

İşverenlere ihtiyaçları olan nitelikli işgücünü temin etme imkanı sunmaktadır.

İş arayanlar, başvurularını kendilerine en yakın ofisleri ziyaret ederek yapabildikleri gibi 444 8 333 numaralı telefondan kariyer
danışmanlarına ulaşabilir, bio.ibb.istanbul portlarımıza online başvuru yapıp iş ilanlarını takip edebiliyorlar.

İşverenler de açık iş pozisyonlarına çalışan alımı konusunda kariyer danışmanlarından destek alabiliyor, BİO web portalında
kayıt oluşturarak iş ilanlarını yayınlayabiliyorlar. Üstelik iş arayan ve işverenler için tüm bu hizmetler ücretsiz!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ