Reklam
Ben Duydum
SON HABERLER

07:05 Aşağıdaki durumlardan hangisinin gerçekleşmesi hâlinde denetim sözleşmesinin yenilenmesi/güncellenmesi gerekmez?

07:02 Denetçi denetim süresince tespit ettiği bir iç kontrol yetersizliği ile ilgili olarak aşağıdaki gerekliliklerden hangisine uymak zorunda değildir?

07:00 Denetim şirketinin ve personelinin, mesleki standartlara ve yürürlükteki mevzuat hükümlerine uyduğuna ilişkin kendisine ve denetim şirketi veya sorumlu denetçi tarafından düzenlenen raporların, içinde bulunulan şartlara uygun olduğuna ilişkin kendisine makul güvence sağlayan sistem aşağıdakilerden hangisidir?

06:58 Türkiye Muhasebe Standartları’na göre hazırlanmış finansal tabloların Bağımsız Denetim Standartları’na uygun olarak denetimini yürütecek bir denetçinin aşağıdakilerden hangisi hakkında görüş vermesi beklenmez?

06:57 Denetçinin dürüstlük, tarafsızlık ve mesleki şüphecilik içinde hareket etmesini teminen, mesleki muhakemesini olumsuz etkileyebilecek tesirlerden ari olarak görüş açıklamasına ne denir?

06:55 Denetçinin aşağıdaki hususlardan hangisine ilişkin alacağı karar, mesleki muhakemesini kullanmasını gerektirmez?

23:40 Denetim kanıtlarıyla ilgili aşağıdaki ifadelerden hangisi yanlıştır?

23:37 Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumunun (KGK) yayınlamış olduğu Bağımsız Denetim Yönetmeliği’ne göre, denetim faaliyetinde bulunmak isteyenlerin denetçi olarak yetkilendirilmesi ile ilgili aşağıdakilerden hangisi yanlıştır?

23:33 Ord. Prof. Dr. Cahit Arf

00:50 2021/3 DÖNEMİ SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK STAJA GİRİŞ SINAVINA İLİŞKİN DUYURU

AFAD Bilgi Sistemi (AFBİS)

AFAD Bilgi Sistemi (AFBİS)
Reklam

AFAD Bilgi Sistemi (AFBİS)

Başkanlığımızın iş süreçlerinin tek bir platform üzerinden yönetilerek veri bütünlüğünün sağlanması amacıyla tasarlanıp hizmete sunulmakta olan yazılımın aşağıdaki bölümleri tamamlanarak
hizmete sunulmuştur.

• İnsan Kaynakları Yönetimi: İnsan Kaynakları yönetimi ile ilgili kadro, atama, görevlendirme ve terfi gibi personel işlemleri yürütülmekte ve personel bilgileri takip edilmektedir.

• Stratejik Plan ve Proje İzleme Sistemi: Kurum bünyesinde yürütülen proje ve faaliyetlerinin yönetimin yapıldığı ve kurum stratejik planında belirtilen amaçlara ulaşmak için yapılan
eylem ve faaliyetlerin takibini sağlamaktadır.

• Elektronik Arşiv ve Süreç Yönetimi Sistemi: Kurumsal iş akış süreçleri tanımlanarak, bu süreçlerde kullanılan formların elektronik olarak oluşturulup onaylanması, böylece süreçlerin daha hızlı işlemesi ve takibinin kolaylaştırılması sağlanacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ