Reklam
Ben Duydum

A-FERİN FORTE Film Kaplı Tablet

A-FERİN FORTE Film Kaplı Tablet
Reklam

A-FERİN FORTE Film Kaplı Tablet

ENDİKASYON BİLGİSİ :

İlacın etken maddesi  Parasetamol (650 mg) ve Klorfeniramin maleat (4 mg)’ dır.

A-FERİN FORTE Film Kaplı Tablet, ağrı kesici, ateş düşürücü ve üst solunum yollarında burun akıntısı, hapşırma, göz sulanması gibi alerjik belirtileri giderici etkilere sahiptir.

Beyindeki ısı düzenleme merkezi üzerine etki ederek ateşi düşürür, ağrı eşiğini yükselterek ağrıyı keser; vücutta doğal bir kimyasal olan histaminin yol açtığı üst solunum yollarındaki  alerjik belirtilerde antihistaminik etki eder.

A-FERİN FORTE, soğuk algınlığı, grip, nezle, alerjik nezle, soluk borusu iltihabı, farenjit, sinüzit gibi üst solunum yolu akut enfeksiyonları ile birlikte görülen gözlerde sulanma, kaşıntı, kızarıklık, ödem, aksırık, öksürük, burun akıntısı, burun tıkanıklığı, baş ağrısı, boğaz ağrısı, adale ağrısı, üşüme, ateş ve vücut kırıklığının giderilmesi için kullanılmaktadır.

Kullanımı 12 yaş üzeri çocuklar ve yetişkinler içindir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ